Als gemeente zingen we een breed pallet aan liederen. Voor sommige (modernere) liederen is de begeleiding met piano net wat handiger dan het orgel. De helft van de organisten in onze gemeente kan een lied ook op de piano begeleiden, maar de andere helft niet. Daarom zijn we op zoek naar iemand die zo af en toe in een kerkdienst een lied op de piano kan spelen. Mocht het een keer nodig zijn, dan kan de organist (of de predikant) die persoon daarvoor inschakelen. Er is één gemeentelid die we hiervoor kunnen benaderen, maar het zou mooi zijn als we hier nog iemand voor kunnen vinden. Bezit jij de gave om een lied met de piano te begeleiden? Wil je hier meer informatie over? Laat het weten bij de dominee. We komen graag met je in contact!

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live