Afgelopen zondagavond sprak Marijke Koers van De Hoop over verslavingsproblematiek in onze jeugddienst. En als ‘ervaringsdeskundige’ legde Sergej (hopelijk is zijn naam zo goed gespeld) getuigenis af van hoe God zijn leven heeft veranderd: door middel van (de medewerkers en de liefde vanuit) De Hoop heeft God hem uit de diepte getrokken waar hij lang in gevangen zat. Aangezien het niet al te duidelijk op de schermen vermeld stond welke collecte voor De Hoop was bestemd, vermelden we hier nog het bankrekeningnummer waar u eventueel uw gift naar kunt overmaken: NL06INGB0000383838. Met uw steun kan De Hoop vele mensen met verslavings-, maar ook met psychische problemen helpen. Van harte aanbevolen!

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live