In september willen we met de jeugdleiders een activiteit organiseren voor alle jonge mensen in onze gemeente. Nu de maatregelen wat zijn versoepeld, zijn er weer veel meer mogelijkheden om elkaar te ontmoeten (tot 12 jaar hoeven kinderen geen afstand meer te houden tot andere kinderen en volwassenen; en 12 tot 18-jarigen hoeven onderling geen afstand te houden). We hopen dat we zo veel mogelijk tieners en jongeren kunnen verwelkomen en dat we zo op een gezellige en ontspannen manier het winterseizoen kunnen ingaan. En ook onze dominee vindt het ook leuk om weer nieuwe gezichten te zien, want door alle omstandigheden heeft hij nog steeds niet kennisgemaakt met iedereen! De datum en invulling van de activiteit(en) maken we later bekend.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live