Vorige week heeft de PKN een protocol gepubliceerd om na te denken over de vormgeving van kerkelijke activiteiten in deze coronatijd. Dat gaat onder andere over de kerkdiensten, nu het kabinet bekend heeft gemaakt dat er per 1 juli weer max. 100 mensen in kerkgebouwen mogen samenkomen. Als kerkenraad denken we daarom na over de mogelijkheden in onze gemeente. Een aparte groep vanuit de kerkenraad gaat hier mee aan de slag. Ergens na halverwege juni hopen we een aantal punten ‘op papier’ te hebben staan. Zo weten we als gemeente hoe we verder de toekomst in kunnen. Dit is best spannend en iedereen heeft wel een mening. We wegen de verschillende opties af en zullen keuzes moeten maken. Laten we met elkaar vooral bidden om wijsheid hoe we verder kunnen. Na de kerkenraadsvergadering van 25 juni hopen we meer richting de gemeente te kunnen communiceren. Tot en met zondag 28 juni zijn de kerkdiensten in Well en Ammerzoden in ieder geval alleen online te volgen.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live