in memoriam - Op donderdag 24 oktober jl. is op 78-jarige leeftijd overleden ons gemeentelid 

Goverdina Bouman - Kant

          -Dina-

Op de rouwkaart stond de tekst: “Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven lang gegeven, dat was je wil. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Verbazingwekkend krachtig, ‘t Is op. Zo is het goed ” Deze woorden zijn zeer treffend en typeerden Dina precies zoals ze was. Ze was een krachtige persoonlijkheid, stond positief in het leven en ze had een diepgeworteld geloof in haar Heiland tot aan haar laatste dag op deze wereld. Dina was een kunstenares met naald en draad. Vanuit heel Nederland kwamen (jonge) vrouwen naar Dina voor een bruidsjurk. Naar schatting heeft ze in haar leven tweehonderd bruidsjurken genaaid. Vlak voordat Dina ziek werd, heeft ze nog nieuwe collectezakken voor onze kerk genaaid. Haar man Jan assisteerde haar heel vaak bij haar naaiwerk. Naast het uitvoeren van dit bijzondere ambacht heeft ze samen met Jan jarenlang het dorpshuis in Nederhemert gerund. Ze was een voortreffelijke gastvrouw voor de verenigingen in het dorp. Iedereen was ook altijd welkom bij Jan en Dina thuis. Met hart en ziel heeft ze gezongen bij het zangkoor in Nederhemert en later bij ons Hervormde kerkkoor in Well. In de dank- en rouwdienst voor haar leven hebben kinderen en kleinkinderen hun mooiste herinneringen aan moeder en oma met alle aanwezigen gedeeld. Jesaja 40-1 stond in de dienst centraal: “Troost, troost mijn volk, zegt uw God…”  De troost van God de Vader gaat verder en is dieper dan de troost die mensen elkaar kunnen geven. We wensen Jan, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gods troost en nabijheid toe bij het dragen van dit grote verlies. 

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live