Rommelmarkt 15 juni 2019

Iedereen is weer van harte welkom op de jaarlijkse rommelmarkt van onze gemeente. De markt wordt gehouden op het parkeerterrein nabij het voetbalveld van Well. Van 9.00 tot 13.00 is er weer volop keus van diverse kramen.
Zo zijn er weer boeken, kleding, lampen, antiek, serviesgoed, glaswerk, bloemen, vazen, te veel om allemaal op te noemen. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht. Zo zijn er kramen gevuld met gebak, slaatjes, zuivel en fruit. Nabij de tent die op dit terrein staat is een ambachtelijke palingrokerij, frietkraam en pannenkoeken. De kinderen kunnen ballonnen prikken en op het springkussen springen. En er is heel veel speelgoed. Ondertussen kun je door het koekrad mooie prijzen winnen. Als afsluiting wordt de grote verloting om 13.00 gehouden.
We hopen op een gezellige en mooie dag waarop we elkaar ook kunnen ontmoeten.
Het onderhoudsfonds

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live