wijkavond

Hoe ben je kerk met elkaar? Deze vraag zal centraal staan op de wijkavond die we organiseren voor de gemeenteleden uit de wijk van Cees Versteeg. Deze avond zal gehouden worden op donderdag 4 oktober. De betreffende gemeenteleden zullen  binnenkort een persoonlijke uitnodiging ontvangen met nadere informatie over plaats, tijdstip en de invulling van de wijkavond. Het is mooi en waardevol om elkaar te ontmoeten, kennis te maken en met elkaar in gesprek te gaan over de rol van de kerk, onze verwachtingen ten aanzien van bijvoorbeeld het pastoraat en wat we binnen onze kerkelijke gemeente voor elkaar kunnen betekenen.       
 

Reactie toevoegen

Deze domme, maar verplichte vraag is bedoeld om spam tegen te gaan
 
 
Alle rechten voorbehouden © 2019
Disclaimer: Voor fouten op deze site
aanvaarden we geen aansprakelijkheid
Werk van deze site mag niet
zonder toestemming worden overgenomen.
Versie site 3.1
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.