Inzameling Voedselbank tentdienst
As. zondag 16 juni hopen we weer de tentdienst te houden. Zoals de laatste jaren gebruikelijk is combineren we deze dienst graag met een nieuwe inzamelingsactie voor Voedselbank Nederland. Graag vragen we u opnieuw om te delen van hetgeen u heeft aan mensen die het moeilijker hebben.
Voedselbank Nederland kan lang houdbare voedingsmiddelen goed gebruiken. We begrepen dat veel van het door ons ingezamelde voedsel terecht komt in de Bijlmer waar grote tekorten zijn. We doen in onze gemeente mee met Kerk in Actie om voor die voedselbanken extra inzamelingsacties te houden. Mogen we weer op u rekenen?
Voorafgaand aan de dienst kunt u uw spullen inleveren bij de tent. En tot en met aankomende zondag kunt u uw spullen ook weer deponeren in de kist bij de pastorie.
Bij voorbaat dank namens de diaconie.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live