Bestuur dorpshuis
Dorpshuis ‘Ons Huis’ in Well is op zoek naar nieuwe bestuursleden. De wens is dat elke vereniging/partij die gebruik maakt van het dorpshuis een afgevaardigde in dit bestuur laat plaatsnemen. Als kerkelijke gemeente zijn wij een vaste huurder van het dorpshuis. Graag doen we bij deze daarom een oproep of iemand in ons midden namens onze gemeente zou willen plaatsnemen in het dorpshuisbestuur. Als bestuurslid werk je uiteraard mee in de organisatie van het hele dorpshuis. Tegelijk is het voor ons als kerkelijke gemeente fijn als er zo ook een directe link is tussen het dorpshuis en onze kerkelijke gemeente. Diegene kan het contact onderhouden met het dorpshuis en tevens de agenda beheren van de zalen waar wij de vaste gebruiker van zijn. Lijkt dit je leuk? En/of heb je hier vragen over? Laat het weten aan onze scriba, Mari Quivooij, of dominee Daniël.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live