Inzameling Voedselbank Biddag

D.V. 13 maart is het weer Biddag. Tijdens deze dienst bidden we voor een goed jaar waarin we voorzien mogen worden van eten en drinken, kleding, een dak boven ons hoofd en voor alle andere dingen die we nodig hebben om te kunnen leven. Graag vragen we u om te delen van hetgeen u in het afgelopen jaar en ook dit jaar weer mocht ontvangen. Voedselbank Nederland kan lang houdbare voedingsmiddelen goed gebruiken. In de Bommelerwaard is niet direct een tekort, maar in de grote steden zijn die tekorten er wel. We doen in de onze gemeente mee met Kerk in Actie om voor die voedselbanken extra inzamelingsacties te houden. Mogen we weer op u rekenen? Voorafgaand aan de dienst kunt u uw spullen inleveren in de hal van de kerk. En vanaf het weekend daarvoor kunt u uw spullen ook weer deponeren in de kist bij de pastorie. Bij voorbaat dank namens de diaconie.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live