Scholendienst 3 maart 2024

Tijdens de kerkdienst op deze zondagmorgen verwelkomen we in het bijzonder de kinderen en leerkrachten van basisschool De Hoeksteen uit Well. En ook de kinderen uit onze gemeente die ergens anders op school zitten hopen we graag weer te zien.

De dienst begint zoals gebruikelijk om 10.00 uur.

Het thema deze morgen is ‘Ik heb jou nodig’. Je zult zien: dat wordt ook heel zichtbaar!

De hele dienst is gericht op de kinderen, en een aantal leerlingen van De Hoeksteen zal ook meehelpen om de dienst vorm te geven. Er is deze morgen dan ook geen kindernevendienst. (Voor de kleinsten is er oppas in het dorpshuis.)

Na afloop zijn de knutselwerken en dergelijke van de kinderen van De Hoeksteen te bewonderen in het koor van de kerk. Ook is er dan koffie, thee, fris en wat lekkers.

We kijken weer uit naar een mooi samenzijn!

Deze week hoopt dominee Daniël de klassen van De Hoeksteen weer te bezoeken.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live