Actie Kerkbalans 2024
Geef vandaag voor de kerk van morgen!

 

Binnenkort gaat Actie Kerkbalans van start. Het thema is ook dit jaar ‘Geef vandaag voor de kerk van morgen’. Tijdens deze Actie krijgen alle leden van onze gemeente een brief of e-mail met het verzoek voor een jaarlijkse financiële bijdrage. We hopen dat we ook in 2024 weer op u mogen rekenen!

 

Voor de kerk van morgen

De kerk is niet alleen voor ons maar ook voor de generaties na ons van grote waarde. Zeker na een ingewikkelde coronatijd willen we als kerk nu weer vooruit om ook in de toekomst van betekenis te zijn voor mensen die verdieping en ontmoeting zoeken en om uitnodigend te zijn voor jonge mensen die hun leven nog voor zich hebben. Door vandaag te geven, maken we de kerk van morgen mogelijk.

 

Samen kerk zijn

Kerk-zijn kunnen we alleen samen. Doe daarom mee aan de Actie Kerkbalans en vul het

toezeggingsformulier dat u binnenkort per e-mail (controleer ook uw ongewenste e-mail) of in de brievenbus ontvangt ruimhartig in. U kunt uw bijdrage ook overmaken met de QR-code via uw bankapp.

 

Door vandaag te geven, kan de kerk blijven doen waar ze al eeuwenlang voor staat. Op naar de kerk van morgen!

 

Met een hartelijke groet namens het College van Kerkrentmeesters

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live