Gezocht: commissieleden zangdiensten
Elk jaar zijn er in onze gemeente zo’n vier zangdiensten, die allen op zondagavonden plaatsvinden. In de afgelopen tijd waren het Hannie Veldhuijzen en Gerard Tamson die de commissie vormden om deze zangdiensten voor te bereiden. Nu zijn zij op zoek naar één of twee mensen die deze commissie willen versterken en hen willen helpen in de voorbereiding. Lijkt het je leuk om hieraan bij te dragen? Of wil je wat meer informatie over hoe ze een zangdienst proberen vorm te geven? Laat het weten via Gerard of Hannie.
De eerstvolgende zangdienst staat trouwens gepland op zondagavond 23 april, in de kerk van Well!

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live