In coronatijd was het niet mogelijk om wijkavonden te organiseren. Nu het weer kan, gaan we er opnieuw mee beginnen. Een wijkavond heeft tot doel om op een ontspannen en gezellige manier de onderlinge band met elkaar te versterken en te verdiepen. Er wordt daarom een afwisselend programma in elkaar gezet voor deze avonden. Op woensdag 6 juli wordt de eerste wijkavond gehouden voor onze gemeenteleden uit de dorpen Aalst, Delwijnen, Nederhemert en Wellseind. De wijkouderlingen van deze dorpen zijn op deze avond aanwezig en ook dominee Daniël Maassen van den Brink zal erbij zijn. Noteer alvast de datum in de agenda! De locatie en de aanvangstijd worden binnenkort bekendgemaakt. We hopen op een goede opkomst! De andere wijken komen na de zomervakantie aan de beurt. Met een groet namens Margaretha Hagelen, Gerda van Loon en Hannie Veldhuijzen.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live