De komende maand komt de Actie Kerkbalans bij u in de bus of in de e-mail. Als u afgelopen jaar uw e-mailadres hebt doorgegeven (voor alle communicatie vanuit onze gemeente), ontvangt u een e-mail met een antwoordformulier als bijlage. Wilt u dat formulier ingevuld terugmailen? Als u uw e-mailadres (nog) niet hebt doorgegeven, ontvangt u de kerkbalans in de brievenbus. Wilt u deze dan zo snel mogelijk weer invullen, zodat de bezorger deze ook weer snel op kan halen? De Actie Kerkbalans is de grootste inkomstenbron van onze gemeente en wordt daarom ook warm bij u aanbevolen. Bij deze willen wij u alvast hartelijk danken voor uw antwoord en gift! Ook de vrijwilligers die helpen bij de Actie Kerkbalans alvast hartelijk bedankt! Als u uw e-mailadres nog niet hebt doorgegeven, wilt u dat dan als nog doen? Dat scheelt weer een hoop papier. U kunt uw e-mailadres doorgeven per e-mail via kerkrentmeesters@kerkwell.nl.

Reactie toevoegen

Om spam tegen te gaan: vul het woord kerk in

In kolom "Onder De Aandacht" tonen
Uit
Deze banner tonen?
Banner verbergen
Status bericht
Live