ZomerBBQ

Kom ook naar de BBQ op 30 augustus!

Alle gemeenteleden hebben al uitgebreid kennisgemaakt met de gebruiksgemakken van 'Kerk-tv'! De tv-schermen, het meekijken en meezingen mét noten en het vele werk achter de schermen! Het streefbedrag voor de aanschaf is gehaald, maar voor onderhoud blijven we doorsparen. Reden genoeg voor het Pixelproject-team om weer een avondje te organiseren, zodat we hiermee voor dit goede doel geld ophalen.

Hannie en Gerard organiseren samen met de top-koks in onze gemeente een BBQ waar jullie allemaal weer van harte voor zijn uitgenodigd. De BBQ willen we op woensdagavond 30 augustus organiseren en dit keer houden bij de Wellseschans van Familie van der Linden - van der Schans, Slijkwellsestraat 8.

Dus pak uw agenda erbij en noteer deze avond alvast! Opgeven kan via

Reactie toevoegen

Deze domme, maar verplichte vraag is bedoeld om spam tegen te gaan
 
 
Alle rechten voorbehouden © 2018
Disclaimer: Voor fouten op deze site
aanvaarden we geen aansprakelijkheid
Werk van deze site mag niet
zonder toestemming worden overgenomen.
Versie site 3.1
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.